MENU
Головна » Статті » Новини » Семінари, наради

Вчителі навчаються!

Літо настало! Час відпусток, але вчителі гімназії активно навчаються, підвищують професійну компетентність. Математики Бернацька Н.Ю., Рак Л.О., Слюсар Т.М. підвищили кваліфікацію на тренінгу "Математичний практикум. Завдання з параметрами".

Вчитель інформатики Дудко І.О. пройшов тренінг "Створення дидактичних матеріалів та просторових моделей в інтерактивному середовищі ("Жива геометрія", GeoGebra)".

Також, на базі гімназії протягом двох тижнів проходили курси підвищення кваліфікації вчителів російської мови та зарубіжної літератури. Педагоги гімназії мали змогу спілкуватися з науковцями ЗОІППО.

Творча група вчителів та адміністрація гімназії 14-15 червня були учасниками Другої Всеукраїнської конференції "Тьюторство в Україні: практики індивідуалізації, педагогічна позиція, затребувана професія". В рамках конференції проводився майстер-клас "Сучасний вчитель: перехід від соціокультурної до антропологічної парадигми".

Директор гімназії Вольнюк І.А. 14-15 червня була учасником науково-практичної конференції "Особистісно-професійний розвиток вчителя в рамках реалізації Концепції НУШ" за участю заступника міністра освіти і науки України П. Хобзея.

Крокуємо у ногу з часом!

Категорія: Семінари, наради | Додав: gymnasiya10 (15.06.2018)
Переглядів: 54 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar