MENU
Головна » Статті » Новини » Семінари, наради

Тренінг «Віртуальна учительська як засіб створення єдиного інформаційного середовища ліцею №10»

Тренінг «Віртуальна учительська як засіб створення єдиного інформаційного середовища ліцею №10»

Будь-яка творча робота починається від потреби, бо саме вона головний чинник руху до нового. Сьогодення вимагає від сучасного педагога  креативності, вміння змінюватися зі світом, враховуючи вимоги нової доби.

Відійти від шаблону і шукати нових ефективних шляхів, максимально використати потенціал сучасних технологій – стало головним завданням методичної роботи у ліцеї №10.

Інноваційним засобом координування системної активної інформаційної, самоосвітньої та практичної роботи у закладі став корпоративний методичний сайт «Віртуальна учительська».

Досвідом роботи зі створення та функціонування сайту поділились на тренінгу«Віртуальна учительська як засіб створення єдиного інформаційного середовища ліцею №10», який проводився 10 травня. На тренінг, який проходив у рамках КТЦ «Активна освіта», запросили методистів управління освіти та заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти. Координує роботу сайту Дудко І.О., учитель інформатики ліцею. Іван Олександрович провів віртуальну екскурсію «Розбудова освітнього інформаційного простору», запропонував учасникам тренінгу цікаві практичні вправи. Карпова Н.В., ЗД з НМР, висвітлила питання «Віртуальна учительська як засіб створення єдиного інформаційного середовища ліцею №10». Як проводити моніторинг навчально-виховного процесу розповіла Бернацька Н.Ю., ЗД з НВР. А практичний психолог Пижик Г.Г. провела з присутніми  активізуючи вправу «Розпізнай булінг» та надала методичні поради та рекомендації.

Ми завжди готові ділитись досвідом роботи з колегами та вчитись самі.

 
 
 

Категорія: Семінари, наради | Додав: gymnasiya10 (17.05.2019)
Переглядів: 88 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar