MENU
Головна » Статті » Новини » Семінари, наради

Тренінг «Геолокаційні інструменти. Використання Google Maps в освітній діяльності»

Тренінг в ліцеї №10

Сучасний освітній заклад потребує стабільно і творчо працюючих учителів. Такі педагоги працюють у  ліцеї №10. Сьогодні учитель не може залишатись поза тим інформаційним простором, активним учасником якого є його учні.

19 березня в ліцеї №10 було проведено тренінг «Геолокаційні інструменти. Використання Google Maps в освітній діяльності». Тренінг проводився в рамках КТЦ «Активна освіта». Презентувала  роботу з даної проблеми вчитель географії Федан Наталя Петрівна, спеціаліст вищої категорії.

Педагог представила досвід роботи з використання геолокаційних систем на уроках географії. Познайомила колег з мережевими геосервісами як навчально – методичними інтерактивними комплексами. Особливу увагу звернула на інтерактивні карти, як ключовий елемент візуалізації на уроках. Google Maps зручно і просто використовувати для групової, індивідуальної та фронтальної роботи з класом. Цей сервіс є платформою для вирішення дослідницьких завдань з географії, платформою для креативної діяльності з моделювання нового вигляду місцевості та є методичним інструментом для організації кооперативної діяльності в процесі навчання географії. Наталя Петрівна здійснила віртуальний огляд інтерактивних комп’ютерних онлайн – ігор географічної спрямованості.

Друга частина тренінгу була практичною. Наталя Петрівна запропонувала учасникам тренінгу скласти інтерактивну карту подорожі, прокласти маршрути, використовуючи геосервіс Google. Вчителі активно працювали, вирішували проблемні завдання та здійснювали віртуальні подорожі, обмінюючись власним досвідом.

Дюжаєва Тамара Костянтинівна, методист управління освіти, підвела підсумки активної роботи вчителів географії, зазначивши, що впровадження інноваційних технологій навчання - це головний інструмент у роботі сучасного учителя.

Тренінг пройшов інтерактивно, по-діловому практично.Категорія: Семінари, наради | Додав: gymnasiya10 (20.03.2019)
Переглядів: 85 | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
avatar