MENU
Головна » Статті » Новини » Семінари, наради

ШМО вчителів російської мови та зарубіжної літератури

12.03.2018р до гімназії №10 знову завітали гості. Цього разу  це вчителі російської мови та зарубіжної літератури шкіл міста, які поспішали на ПДС.

ШМО вчителів російської мови та зарубіжної літератури запропонували для обговорення актуальну для сьогодення проблему «Використання сучасних технологій на уроках  російської мови та зарубіжної літератури  як шлях до нових освітніх стандартів».

З теоретичного питання виступила Карпова Н.В., яка ознайомила присутніх колег з новими технологіями викладання російської мови та зарубіжної літератури, зазначила, що основною особливістю нового Державного стандарту є орієнтування вимог до рівня підготовки випускників на досягнення компетентностей.

Духанова І.С, запропонувала колегам практичне висвітлення питання моделювання сучасного уроку у світлі нових освітніх стандартів. Ключовим висловом стали слова «Навчання – наймогутніша зброя, за допомогою якої можна  змінити світ». Вчителі були активними учасниками інтерактивних вправ, тестів, завдань із використанням мультимедійної дошки.

Змінювати  себе, змінювати світ, дати дітям радість праці, радість успіху може тільки щаслива людина. Практичний психолог Пижик Г.Г. провела з присутніми педагогами цікаву вправу - мотиватор «Дозволь собі бути щасливим.  Креативно виконували завдання філологи, складали вірші, емоційно захищали свої роботи.

На практичну частину семінару запросила Арсененко С.В., вчитель, яка атестується на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «старший учитель».

    Педагог провела відкритий урок у 11-А класі з теми «Роды, виды и  жанры ораторской речи». Урок пройшов на високому методичному рівні, учні показували свої ораторські здібності, акторську майстерність, були цікавими співрозмовниками.

Присутні колеги, керівник ММО вчитель російської мови та зарубіжної літератури Васіна О.В. оцінили проведення ПДС на високому рівні.

Ми готові ділитись ідеями, досвідом роботи, шукати нові підходи до самовдосконалення. Категорія: Семінари, наради | Додав: Vip_ivan (19.03.2018)
Переглядів: 177 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar