MENU
Головна » Статті » Новини » Семінари, наради

Семінар вчителів математики

Навчаючи – вчимось!

23 березня в Мелітопольській гімназії №10 з самого ранку панувала творча атмосфера.

О 9:00 завітали математики шкіл міста, методист управління освіти Ніколенко І.М., керівник ММО вчителів математики Ігошина І.В. на семінар – практикум «Використання інтерактивної дошки на уроках математики».

Вчителі математики гімназії запропонували колегам цікаві інтерактивні форми роботи. Педагогів об'єднали в групи, вони працювали за ноутбуками, активно спілкувалися, ділилися досвідом роботи.

Рак Л.О., вчитель математики, виступила з теоретичним матеріалом про використання інтерактивної дошки на сучасному уроці математики та презентувала колегам роботу творчої групи учнів 9-Б класу над проектом «Математика і бізнес» та результати соціологічного дослідження серед учнів гімназії про роль математики у житті сучасного школяра.

Слюсар Т.М., вчитель математики, вчитель–практик, висвітлила тему, як результативно використовувати інтерактивну дошку на уроках та в позаурочний час, продемонструвавши присутнім свої наробки з досвіду роботи.

Керівник ШМО вчителів математики Бернацька Н.Ю. нещодавно повернулась з курсів підвищення кваліфікації, тому запропонувала колегам новинки – цікавинки із застосування комп’ютерної програми GeoGebra на  уроках математики, навчила колег, як працювати за новою програмою, її можливостям, результативності і способам використання. Вчителям було дуже цікаво.

На семінар завітали науковці – викладачі МДПУ ім. Б.Хмельницького, декан факультету математики та економіки Бельчев П.В. та асистент кафедри математики та фізики Таблер Т.І.

Вони ознайомили педагогів із новим сучасним педагогічним програмним засобом – електронним інтерактивним плакатом; показали дії по його створенню, преваги ППЗ.

Так це дійсно, інновація. Це корисно, цікаво, науково та для сучасних учнів дуже актуально. Науковці запросили вчителів математики шкіл міста на курси підвищення кваліфікації по використанню ППЗ «Електронний інтерактивний плакат», робота яких буде організована вже у квітні місяці, а також запрошували провести апробацію ППЗ на уроках математики для учнів шкіл міста.

Семінар пройшов у новому сучасному руслі, педагоги отримали багато нової корисної інформації, стали активними учасниками практичних вправ та завдань, вдосконалили професійні компетентності, виявили методичну активність, що просто необхідно для продуктивної роботи в новій українській школі.

Отже, гасло «Навчаючи - вчимось» спрацювало на сто відсотків!

Категорія: Семінари, наради | Додав: gymnasiya10 (30.03.2017)
Переглядів: 356 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar