MENU
Головна » Статті » Новини » Семінари, наради

Педагогічні читання

Педагогічні читання

3 січня 2018 року педагоги ліцею № 10 провели методичний захід «Педагогічні читання «Ідеї Сухомлинського у практиці сучасної школи».

Творча група педагогів підготували цікавий матеріал, залучили до участі колег,поділились досвідом.

Питання «Спадщина В.Сухомлинського – невичерпне джерело Нової української школи» висвітлила ЗД з НМР    Карпова Н.В.

На «5 хвилин із Сухомлинським»  та перегляд відеофільму про життя та творчий шлях запросила колег Духанова І.С., учитель зарубіжної літератури.

Методичне об’єднання вчителів української мови підготували цікавий матеріал до питання «Педагогічна Спадщина В.Сухомлинського - першоджерело  формування  особистості» та презентували педагогічну газету «Сторінками творів мудрого вчителя».

Вчителі англійської мови Рокоча Д.О. та Кірсанова М.І., виступили у ролі експертів та представили питання  «Забута українська школа Сухомлинського» у формі «Уявного інтерв’ю з легендарним педагогом».

Дерево  мудрості розквітло порадами,побажаннями від мудрого вчителя.

Наступним етапом був педагогічний турнір «Серце, віддане дітям».

Цікаві питання та коментарі підготувала Арсененко С.В.,учитель зарубіжної літератури.

Психологічний меседж «100 порад учителеві крізь призму спадщини Сухомлинського» запропонувала Пижик Г.Г., практичний психолог ліцею. А також провела з педагогами вправу з казко терапії «Мудрі казки Сухомлинського».

Вчителі, об’єднавшись у групи, читали,розбирали казки, представляли їх в інсценуваннях та черпали премудрості з досвіду великого Добротворця.

Директор ліцею Вольнюк І.А. підвела підсумок роботи, побажала педагогічному колективу творчої наснаги,росту педагогічної майстерності та поповнення майстерні педагогічних засобів, яку повинен створити для себе кожний учитель. 


Категорія: Семінари, наради | Додав: gymnasiya10 (04.01.2019)
Переглядів: 71 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar