MENU
Головна » Статті » Новини » Семінари, наради

Педагогічна студія запросила професіоналів

Педагогічна студія запросила професіоналів

02.11.2018 р. на базі ліцею № 10 проходив семінар для НВР з питання «Актуальні проблеми підвищення якості підготовки старшокласників до ДПА/ЗНО 2018 р. Моніторинг результатів ДПА/ЗНО 2018». Адміністрація ліцею № 10 запросила учасників семінару до педагогічної студії, визначивши девізом роботи: «Навчаємо по-новому! Навчаємо сучасно! Навчаємо для життя!»

         Тема семінару актуальна, педагогічний колектив ліцею має гарний досвід означеної проблеми та добрі результати роботи. У 2018 році за результатами ЗНО ліцей № 10 посів ІІ місце серед навчальних закладів Запорізької області (у 2017 році було VІ місце). Це ще одна висока сходинка успіху наших вихованців, педагогів та батьків. Тому було чим поділитися з колегами в рамках роботи студії.

         Директор ліцею № 10 І.А.Вольнюк привітала учасників семінару, налаштувала їх на творчу роботу, провівши цікаву інтерактивну вправу «Перевернутий зайчик».

         Далі ЗД з НВР Бернацька Н.Ю. провела педагогічний міст «Погляд на ДПА/ЗНО. Учні, вчителі, батьки», під час якого присутні активно виконували ролі здобувачів освіти, надавачів освіти та замовників освітніх послуг.

         Наступним був виступ методиста управління освіти Ніколенко І.М., яка проаналізувала результати ДПА/ЗНО 2018. Інна Миколаївна надала заступникам директорів методичні рекомендації, поради та ознайомила з он-лайн ресурсами, які забезпечують період проведення ЗНО.

         А потім запрацювали творчі майстерні педагогів ліцею № 10.

         Вороніна І.І., учитель – методист української мови та літератури, ознайомила присутніх з досвідом роботи « Використання інтерактивних технологій у процесі навчання та контролю як важливий етап підготовки учнів до складання ДПА/ЗНО з української мови та літератури».

         Вольнюк І.А., учитель історії, «старший учитель», презентувала свій досвід роботи щодо підготовки учнів до ЗНО. Поділилась секретами успіху, як підготувати учнів до ЗНО на 200 балів (2017 р. – Данилова Д. набрала 200 балів на ЗНО з історії).

         Акулова С.В., учитель – методист англійської мови, висвітлила питання «ЗНО: здобутки, проблеми,розвиток» та надала практичні рекомендації педагогам щодо якісної підготовки учнів до ЗНО з іноземної мови.

         Бернацька Н.Ю., учитель математики, «старший учитель» розкрила питання «Переорієнтація з досвіду на результат», продемонструвавши практичні приклади утруднень ЗНО з математики 2018, порекомендувала літературу, методичні матеріали, он-лайн ресурси для підготовки випускників до ЗНО з математики .

  Малінська Н.І., «старший учитель» англійської мови, ЗД з НВР до 2017 року, яка має великий досвід роботи з моніторингу результатів ДПА/ЗНО продемонструвала учасникам семінару моніторинг результатів ЗНО за 2018 рік, акцентувала увагу на найкращих результатах вихованців ліцею, презентувала графіки, діаграми, які свідчать про високий результат роботи педагогічного колективу ліцею № 10.

         Чи не однією із найважливіших складових успішної здачі ЗНО є психологічна підготовка випускників та їх батьків до такого випробування.

         У студії психолога практичний психолог Пижик Г.Г., спеціаліст вищої категорії, надала практичні поради, рекомендації психологічного супроводу підготовки до ЗНО, навчила як спланувати траєкторію успіху, як подолати стресові ситуації під час підготовки та здачі ЗНО.

А також у нагоді стали 15 порад: як успішно скласти ЗНО від Лілії Гриневич, які порекомендувала учасникам семінару директор ліцею Вольнюк І.А.

         Семінар проходив у новому руслі – руслі змін нової української школи.

Категорія: Семінари, наради | Додав: Vip_ivan (06.11.2018)
Переглядів: 17 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar