MENU
Головна » Статті » Новини » Семінари, наради

Педагоги Мелітопольської гімназії №10 діляться досвідом

 Педагоги  Мелітопольської гімназії №10 діляться досвідом

   Досвід – це безцінний скарб. Його вивчають, узагальнюють, ним діляться. Педагогічний колектив Мелітопольської гімназії №10 працює над проблемною темою «Розвиток компетентної особистості у полі інноваційної діяльності навчального закладу». Родзинки педагогічного досвіду, творчі надбання, інноваційний підхід до навчання та виховання учнів представлено у матеріалах виставки до серпневої педагогічної конференції.
     Педагоги гімназії активно включились у впровадження Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Школа тьюторської майстерності». Вивчали теорію, застосовували на практиці, провели зустріч із керівником всеукраїнського проекту по тьюторству Сергієм Вєтровим та його командою. Це цікаво, захоплює, надихає вчителів до творчості, креативної діяльності.
     Директор гімназії Вольнюк І.А. спонукає педагогів до інноваційного розвитку, власним прикладом мотивує до активної творчої роботи. Ірина Анатолівна представляла матеріали досвіду роботи на обласній педагогічній виставці «Освіта Запорізького краю» у номінації «Професійна діяльність педагога в інноваційному навчально-виховному закладі». Досвід відзначено дипломом «За особистий вклад у розвиток освіти Запорізького краю». Гарні результати вихованців – найвища оцінка у щоденнику педагога. 200 балів по історії, найкращий результат у місті та області набрала Данилова Дар’я, дівчинка, яку Ірина Анатолівна плекала, як квіточку, ще починаючи із 5 класу.
Майстри – педагоги нашої гімназії наполегливою працею, оновленим підходом до роботи досягають вершин педагогічного олімпу.
         Представлено досвід роботи вчителя української мови та літератури Вороніної Ірини Іванівни з актуальної проблеми «Інноваційні технології у вихованні толерантної особистості на уроках філологічного циклу». Досвід вивчався колегами гімназії, міста, отримав позитивні відгуки методистів ЗОІППО. Ірині Іванівні присвоєно педагогічне звання «учитель-методист». А результативність праці вчителя в успіхах його учнів. Данилова Дар’я набрала 198 балів по ЗНО з української мови.
       Педагогічний колектив другий рік працює над проектом «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» під керівництвом ЗД з ВР Пижик Г.Г.. У скарбниці досвіду цікаві тренінги, семінари – практикуми, майстер – класи, настільні ігри у роботі з попередження торгівлі людьми «Галопом по Європах», «Рожеві окуляри». Педагоги вчать своїх учнів бути соціально адаптованими, мати навички відповідальної і водночас безпечної поведінки та формують громадянську позицію особистості гімназиста.
        Із таких родзинок і складається гроно педагогічної майстерності. Мелітопольська гімназія №10  працює в інноваційному руслі, бо саме модернізація навчально-виховного процесу це і є виклик часу в реформуванні нової української школи.
Досвідом треба ділитись, тоді він множиться, дає свої плоди, приносить задоволення. Колектив гімназії відкритий до спілкування і завжди готовий поділитись своїми надбаннями.

Категорія: Семінари, наради | Додав: gymnasiya10 (08.09.2017)
Переглядів: 122 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar