MENU
Головна » Статті » Новини » Семінари, наради

Методичний семінар "Сучасні тенденції громадянської освіти"

Сучасний навчальний заклад має сприяти розвитку демократичної культури, формуванню необхідних для проживання у європейському співтоваристві компетентностей. Гімназія №10 йде в ногу з часом, вирішувати пріоритетні освітні  завдання, в рамках розбудови нової української школи.
Колектив  вчителів відшукує нові цікаві форми і методи роботи, які підвищують професійну компетентність та педагогічну майстерність.
7 лютого було проведено методичний семінар «Сучасні тенденції громадянської освіти. Освіта та громадянське суспільство». На семінар запросили методиста ЗОІППО  РНМЦ Богомолову  Н. М.
Наталя Миколаївна провела з учнями 10 класів анкетування – дослідження, спрямоване на поліпшення роботи з національного патріотизму та громадянського виховання в школах України.
  А педагогів чекала методична платформа від майстра науковця. У ході семінару педагоги обговорювали концепцію розвитку громадянської освіти в Україні, ознайомились з нормативно – правовими документами Національної стратегії розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 – 2020 рр., Стратегії національно - патріотичного виховання дітей та молоді.
Наталя Миколаївна презентувала навчальну програму інтегрованого курсу для 10 класів «Громадянська освіта», практичний посібник «Демократична школа» Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства.
Поділилась матеріалами методологічного семінару «Громадянськість української молоді, виклики, здобутки», який проходив у Києві.   
Захід був цікавим , насиченим інформацією, спілкування з науковцем надихало вчителів до нової творчої праці.
Завершилась зустріч переглядом конкурсного відеоролика «Я – українець, є у мене право...»
З новими знаннями, методичними ідеями розходились педагоги у свої класи. Наступна зустріч запланована на березень, яка буде проходити у формі тренінгу.


Категорія: Семінари, наради | Додав: gymnasiya10 (08.02.2018)
Переглядів: 146 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar