MENU
Головна » Статті » Новини » Семінари, наради

Методичний міст – новий формат інноваційної роботи закладів освіти

Методичний міст – новий формат інноваційної роботи закладів освіти

27 березня 2019 року методичним кабінетом  управління освіти ММР ЗО було організовано проведення методичного мосту з проблеми «Упровадження інноваційних технологій в закладах освіти». Учасниками он-лайн зустрічі стали педагогічні колективи ліцею №10 та ЗОШ №8. Метою заходу була презентація  досвіду роботи педагогічних колективів з даної проблемної теми та забезпечення трибуни для вільного обміну думками педагогів, розширенню сфери професійного спілкування.

Новий формат інноваційної методичної роботи справив враження на всіх учасників заходу. Педагогічні колективи закладів мають багатий  досвід з даної проблемної теми, працюють вже четвертий рік  у новому форматі сучасної освіти. Педагоги залюбки поділились родзинками досвіду та презентували педагогічні знахідки нових сучасних трендів. Ми чітко розуміємо, що сьогодні в суспільстві існує запит на зміни в освіті. А серце цих змін – учитель. Учитель сучасний, креативний, позитивний, умотивований, здатний постійно вивчати нові методики та змінювати освітнє середовище. Саме такими є педагоги ліцею №10 та ЗОШ №8. Заступники директора  Зінченко К.В. та Карпова Н.В. ознайомили учасників зустрічі з досвідом роботи колективів. Вчителі української мови Вороніна І.І. та Головіна С.В. презентували інноваційні методи роботи  на уроках української мови. Вчителі географії Федан Н.П. та Назаренко Л.В. поділились цікавинками з використання геоінформаційних систем на уроках географії. Практичним досвідом роботи обмінялись математики  Рак Л.О. та Константинова С.В. з використання інтерактивних плакатів та сервісу «Learning Apps”. Педагоги Міщук О.В. та Анашкіна В.В. презентували нові формати вивчення історії засобами онлайн-платформи «Google Art Project» та сервісу «Learning Apps”.

Після виступів розгорнулась дискусійна платформа, педагоги обмінялись думками, враженнями, питаннями та пропозиціями. Працювали натхненно, творчо і плідно. Віртуальна зустріч колективів однодумців пройшла результативно. Вчителі інформатики Дудко І.О. та Мельник Ю.С. технічно забезпечили якісне проведення методичного мосту.

Адміністрації  ліцею №10 та ЗОШ №8 вдячні методичному кабінету управління освіти за креативні ідеї, які об’єднали наші заклади позитивним досвідом. Плануємо і надалі продовжити співпрацю саме в такому інноваційному форматі.

Категорія: Семінари, наради | Додав: gymnasiya10 (28.03.2019)
Переглядів: 81 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar