MENU
Головна » Статті » Новини » Семінари, наради

Майстер-клас «Школа тьюторської майстерності»

Майстер-клас «Школа тьюторської майстерності»

23.03.2017 року в Мелітопольській гімназії № 10 методичний аншлаг. Після міського семінару математиків до школи завітали директори, заступники директорів, педагоги навчальних закладів міста на майстер – клас «Сучасний учитель в умовах переходу від класно – урочної системи до системи відкритої світи» , який проводив кандидат технічних наук, президент Тьюторської асоціації України, міжнародний експерт, керівник Всеукраїнського експерименту по тьюторству Сергій Ветров.

Мета майстер - класу показати практичні прийоми підвищення мотивації учнів і ефективності діяльності учителів за рахунок використання традиційних педагогічних моделей в контексті сучасної антропологічної парадигми.

Захід пройшов цікаво, інноваційно, спілкування викликало багато позитивних емоцій, запитань і відповідей, а саме, як же реалізувати принцип індивідуалізації в освіті. В цьому допоможе сучасному педагогові технологія тьюторства. Гімназія 10 бере участь у Всеукраїнському науково – педагогічному проекті «Школа тьюторської майстерності», програма реалізації концепції якого розрахована на 2016-2021 роки.

Директор гімназії Вольнюк І.А. брала участь у І Всеукраїнській науково – практичній конференції «Тьюторство  як засіб реалізації принципу індивідуалізації в освіті», яка проходила 8 лютого 2017 р. у м.Києві. Набутий досвід втілюється у роботу педагогічного колективу.

Практичний приклад застосування тьюторства в сучасній хореографії запропонувала присутнім кандидат мистецтвознавства, завідуюча кафедрою сучасної хореографії Харківської державної академії культури, президент організації «Експериментальний танець в Україні і світі» Олена Шабаліна та її талановиті вихованці.

Це було ціле дійство, нове, захоплююче, до якого учасники запросили присутніх педагогів.

Маємо надію, що всім було цікаво.

Гімназія працює в інноваційному руслі,  педагогічний колектив впевнено крокує шляхом оновлення форм і змісту, модернізації української освіти.

Категорія: Семінари, наради | Додав: gymnasiya10 (30.03.2017)
Переглядів: 281 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar