MENU
Головна » Статті » Новини » Психолог інформує

Інформаційна кампанія з протидії торгівлі людьми в ліцеї № 10

Інформаційна кампанія з протидії торгівлі людьми в Ліцеї № 10

             В Ліцеї № 10 з 18 по 25 жовтня були проведені заходи з протидії торгівлі людьми.

           Педагоги та ліцеїсти стали активними учасниками інформаційної кампанії:

18 жовтня пройшов день інформування «18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми». 19-20 жовтня були проведені виховні години «Законодавчі механізми захисту дітей від торгівлі людьми» для ліцеїстів 10-11 класів; «Особиста гідність. Скажи «Стоп!» торгівлі людьми» для ліцеїстів 5-9 класів.

          З 18 по 25 жовтня в ліцеї № 10 проходив тренінг «Небезпечна свобода» для ліцеїстів 9-11 класів, а також для учнів спеціалізованої школи № 25. Під час участі у тренінговій програмі учні ознайомилися з поняттями «торгівля людьми», «сучасне рабство», «експлуатація», «вербування»; виявили причини торгівлі людьми, механізм торгівлі людьми; основні групи ризику громадян. Старшокласники брали активну участь в розігруванні чотирьох сценаріїв торгівлі дітьми  та підготовці міні-інсценування корисних порад «Мої правила безпеки». Також учні створили ланцюг торгівлі людьми та проаналізували стереотипні уявлення та міфи.

Окрему зацікавленість серед учнів визвали настільні просвітницько-профілактичні ігри «Рожеві окуляри» та «Галопом по Європах!».За допомогою дискусійних питань учні обговорили важливі та суперечливі теми щодо можливих ризиків потрапляння у ситуації торгівлі людьми.

             Ведуча тренінгу пропонувала учням активізуючі вправи «Розірви коло», «Людина – не товар!», «Подорож за кордон», під час яких учні закріпили навички безпечної поведінки.

            В заключній частині тренінгу учні рефлексували за допомогою методики «Ліцензія на щастя».

 


 

Категорія: Психолог інформує | Додав: gymnasiya10 (25.10.2018)
Переглядів: 36 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar