MENU
Головна » Статті » Новини » Події

Зорепад талантів

Зорепад талантів

Виховання творчої особистості учнів - одне зі стратегічних завдань сучасної школи. На сьогодні в Мелітопольській гімназії №10 продовжує діяти програма виявлення та підтримки обдарованих учнів. Реалізація цієї програми здійснюється через навчально-виховний процес, діяльність педагогічної ради, науково-методичної ради, батьківської ради, піклувальної ради, через систему виховної роботи, психологічну службу, зв’язки з громадськістю, вузами.

Дружня шкільна спільнота.

Високий натхнений наш злет.

В науці, у спорті, в мистецтві

Ми разом крокуємо вперед.

        Такими словами розпочали ведучі свято, яке стало традиційним для нашої шкільної родини, свято вшанування творчих та обдарованих учнів «Зорепад талантів». Воно завжди проходить урочисто, з піднесеним настроєм, із почуттям гордості за наших дітей. За тих, хто з юних років утверджує своєю творчістю, розумом не лише славу Мелітопольської гімназії №10, а й міста та області.

У цей день ми відзначаємо учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь гімназії, міста та стали переможцями й призерами олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань та проявили себе у громадському житті школи; вшановуємо їх наставників, які взяли на свої плечі непростий обов’язок навчання дітей, а також батьків, які виховують молодь, повну сил і прагнень до знань, творчості. Звичайно, без їхньої підтримки та розуміння учні не були б такими успішними та впевненими.

З вітальним словом звернулася до всіх присутніх директор гімназії Вольнюк І.А. Слова щирої подяки адресувалися учням, педагогам, чиїми стараннями, любов’ю та турботою оточені щоденні зустрічі з вихованцями, та всім татам і мамам учнів. А нам і справді є чим пишатися.

«Людина без знань, що птах без крил: не може злетіти високо вгору, щоб досягти найвищої мети в житті. Широкі знання, звичка мислити, благородство почуттів є саме тими трьома якостями, що формують ці крила, із якими людина є освіченою у повному розумінні цього слова… - продовжували ведучі і на сцену запросили переможців у номінаціях «Ерудити», «Юні обдарування» та «Юні науковці».

Учні гімназії живуть цікавим, насиченим життям. Їм підвладні не тільки вершини науки. Наше повсякденне буття надає величезні можливості збагачувати свій духовний світ. Давно помічено: коли розширюється коло духовних інтересів людини, то зростає її творчий потенціал.

Наші гімназисти гідно проявляють себе і в підкоренні олімпійських висот. Ті, хто найшвидший, найспритніший, отримали нагороди в номінації «Кращий спортсмен»,

Мати активну громадянську позицію, бути ерудованим, активним, упевненим у собі, а також бути яскравою особистістю вдається не кожному. Лідер - це сильна вольова людина. Кращих учнів було відзначено у номінації «Найрезультативніший учень».

Слова вдячності тим, хто сіє добро, як щедрий колос, дарує дитячій душі свої знання, любов, що линули з вуст ведучих, це лише краплина у морі вдячності  вчителям школи. Із залу звучали гучні оплески тим, завдячуючи кому проросли рясні паростки знань, умінь.

Ми ще і ще раз переконалися: нам є ким пишатися, до чого прагнути і куди рости. Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді, вчительської та батьківської громади, а ще велике бажання бачити свого учня, свою дитину успішною, потрібною людям і суспільству.

Ми щиро бажаємо юним школярам, учнівській молоді подальших успіхів, бажаємо знайти себе в житті, щоб обраний шлях був радісним і світлим. Пам’ятаймо, знання – найбільший із скарбів людини, скарб, ціну якого вона сама і визначає. Щоб заволодіти ним, потрібно постійно вчитися, не боятися відкривати сторінки нового, невідомого і пам’ятати, що чого б ти не навчався, ти навчаєшся для себе. Ти і тільки ти, юний друже, обираєш для себе шлях, по якому йти. Знання допомагають людині дістатись свого джерела, а не насолоджуватись чужим.

Бажаємо всім талановитим і працьовитим учням подальших успіхів та перемог!

 

Категорія: Події | Додав: gymnasiya10 (29.05.2018)
Переглядів: 67 | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
avatar