MENU
Головна » Статті » Новини » Події

Відзначення Дня пам'яті та примирення й Дня перемоги над нацизмом

8-9 ТРАВНЯ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ Й ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення й Дня Перемоги над нацизмом в Мелітопольській гімназії №10 пройшли години спілкування для учнів 5-11 класів «Вклонімося Великим тим рокам. Історії Героїв війни».

Учні 10-Б класу, класний керівник, Духанова Ірина Станіславівна, відвали ветерана Другої світової війни, ветерана педагогічної праціТребушну Любов Арсентьєвну та привітали її з Днем Перемоги. Любов Арсентьєвна розповіла учням про події Другої світової війни та свою особисту історію життя.

Учнівський та педагогічний колективи гімназії пам'ятають подвиги справжніх героїв і ніколи не забудуть тих, хто самовіддано боровся за Перемогу.

В наших серцях завжди житиме пам'ять про захисників, які своєю мужністю та відвагою вибороли мир та свободу не лише для України, а й для багатьох народів Європи.

Подвиг воїнів Перемоги гідно продовжують сьогодні українські солдати, захищаючи нашу країну на її східних рубежах, нерідко ціною власного життя. І ми впевнені, що разом ми зможемо відстояти незалежність нашої держави, зробити її процвітаючою європейською країною, шанованою світовою спільнотою.

Вічна слава всім воїнам, які поклали життя у боротьбі за незалежність, та низький уклін героям, які пройшли через пекло війни та здобули Перемогу!

Пресцентр Ради гімназистів

Категорія: Події | Додав: gymnasiya10 (21.05.2017)
Переглядів: 134 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar