MENU
Головна » Статті » Новини » Події

УЧАСТЬ У ВОРКШОПІ «УЧАСТЬ МОЛОДІ – ПРАВО НА ЗМІНИ»

УЧАСТЬ У ВОРКШОПІ «УЧАСТЬ МОЛОДІ – ПРАВО НА ЗМІНИ»

22 жовтня на базі Таврійського державного агротехнологічного університету учні 11Б класу Бакай Дар’я та Романенко Аліна брали участь у воркшопі «Участь молоді - право на зміни». Захід організовано за підтримки ОБСЄ та Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, німецько-української платформи «Київський діалог», виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області та ТДАТУ.

За запрошенням ГО «Центр Громадських Ініціатив ТАВРІЯ» YouthContact Group supported by OSCE PCU (Молодіжна контактна група за підтримки ОБСЄ) Дар’я  та Аліна долучилися до проекту щодо створення Молодіжного Парламенту в Мелітополі і брали участь у заході для майбутніх кандидатів молодіжного парламенту Мелітополя.

На захід завітав і заступник Мелітопольського міського голови Іван Федоров.

- На сьогодні Україна визначає свої цілі сталого розвитку, що є найбільш вагомими для країни. Дуже важливе значення в цьому процесі мають думки молодих людей. Як на всеукраїнському, так і на місцевому рівні ми потребуємо нових ідей та вашого бачення майбутнього розвитку. Подібні воркшопи є для нас можливістю почути вашу думку, - підкреслив Іван Федоров.

Іван Сергійович подякував молоді за їх активність та небайдужість, а також побажав плідної роботи та гарних напрацювань.

В рамках воркшопу Дар’я та Аліна  ознайомилися з Переглянутою Європейською хартією про участь молоді в місцевому та регіональному житті, з правами людини. З учасниками поділилися азами медіа грамотності та проектного менеджменту. Крім того, молодь міста дізналася про успішні кейси, цікаві проекти для створення діалогової платформи між молоддю та органами місцевого самоврядування для подальшої успішної співпраці з Молодіжним Парламентом Мелітополя. Проводив воркшоп Демид Майорников - координатор Молодіжної контактної групи за підтримки ОБСЄ та молодіжний делегат від України до Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, представник молоді від України на міжнародних заходах.

Категорія: Події | Додав: gymnasiya10 (23.10.2018)
Переглядів: 26 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar