MENU
Головна » Статті » Новини » Події

Посвята п`ятикласників в ліцеїсти

ПОСВЯТА П`ЯТИКЛАСНИКІВ В ЛІЦЕЇСТИ

26 листопада 2018 року в нашому ліцеї відбулася чудова подія: Посвята наших п’ятикласників у ліцеїсти.

Свято складалося з трьох етапів: інтелектуальні предметні секції, «Брейн-ринг» та власне посвята. Абсолютно кожен учень зміг проявити себе. П’ятикласники показували свої здібності на секціях математики, англійської мови, української мови, російської мови, історії, природознавства, образотворчого мистецтва.

Після інтелектуальних змагань директор нашого ліцею Вольнюк Ірина Анатоліївна провела «Брейн-ринг», у якому брали участь дві команди, що складалися з учнів 5А та 5Б класів. Хлопці й дівчата показали вміння швидко приймати рішення, чітко виконувати поставлені завдання ну і, звісно ж, працювати у команді як одне ціле. Завдяки цьому змаганню, учні змогли відчути дух гри, дух команди, показати свої знання на вищому рівні. Таким чином, «Брейн-ринг» закінчився нічиєю.

Також, у рамках цього свята, пройшов концерт з нагоди посвяти п’ятикласників у ліцеїсти. На початку свята за традицією з урочистою промовою до наших учнів та їхніх батьків звернулася директор Вольнюк І. А., привітавши всіх з цією подією.

Також, з урочистою промовою вступила Президент нашого ліцею Бакай Дар’я.

І не дивлячись на хвилювання наших п’ятикласників, свято пройшло на дуже веселій та оптимістичній ноті. Наших п’ятикласників активно підтримували їхні батьки та вчителя, тож, вони показали чудові номери-візитки своїх класів. Наші учні довели усім, що вони гідні буди ліцеїстами та гордо нести це звання з року в рік.

Окреме спасибі нашим вчителям, що проводили інтелектуальні змагання, та класним керівникам п’ятих класів, Акуловій С.В. та Духановій І.С.

Звичайно ж, ми також дякуємо нашим чудовим ведучим цього заходу Тесленко Ользі та Пілявській Тетяні.

Ми дуже сподіваємося, що наші любі п’ятикласники ще проявлять себе як дуже активні та творчі діти не тільки у стінах нашого ліцею, а й серед інших шкіл нашого міста.

То ж, з нетерпінням чекаємо нових перемог та успіхів!

Пресцентр Ради ліцеїстів


Категорія: Події | Додав: Vip_ivan (08.11.2018)
Переглядів: 18 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar