MENU
Головна » Статті » Новини » Події

МІСЯЧНИК З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЖ

МІСЯЧНИК З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ В МЕЛІТОПОЛЬСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ №10

 

09 жовтня 2017 року в Мелітопольській гімназії №10 була проведена нарада при директорі за темою: «План проведення Місячника з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності».

12 жовтня класні керівники провели години спілкування з учнями 5-11 класів за темою: «Небезпека вдома й на вулиці». На класних годинах були використані різноманітні методи виховної роботи щодо формування безпечної поведінки учнів при виникненні НС: класним керівником 7-А класу Вороніною І.І. були використані загадки на тему «Електрика та електроприлади - безпечне використання»; класний керівник 9-А класу Федан Н.П. запропонувала учням розгадування кросворду «Правила поведінки під час збирання грибів і лікарських рослин»; класний керівник 10-А класу Нємченко О.В. провела з учнями тестування на тему «Радіаційна безпека і захист населення у разі виникнення НС»; класний керівник 11-А класу Акулова С.В. організувала з учнями вирішення ситуаційних задач з теми: «Дії людини в екстремальній ситуації - пожежі».

З учнями 5-9 класів впродовж місячника безпеки життєдіяльності на уроках основ здоров’я вчителем Лещовою О.В. були проведені бесіди серед учнів на тему: «Правила безпечної поведінки». Також на уроках основ здоров’я учні 6-8 класів складали пам’ятки щодо безпечної поведінки під час проведення новорічних свят.

  • 16 по 20 жовтня 2017 року в гімназії проходили конкурс та виставка дитячих малюнків на тему «Знай та виконуй правила безпеки» серед учнів 5-6 класів. У конкурсі брали участь 34 учня, переможцями конкурсу стали: 1 місце – учениця 6-Б класу Загорєєва Анна; 2 місце – учень 5-Б класу Тищенко Дмитро; 3 місце – учень 6-А класу Вілямовський Олексій.

Для учнів 5-х класів 20 жовтня 2017 року була проведена вікторина «Поведінка при виникненні пожежі в квартирі» (вчитель – Лещова О.В.).

10 жовтня 2017 року була організована екскурсія до пожежної частини для учнів 6-А класу «Знай та вивчай правила пожежної безпеки!».

19 жовтня 2017 року було проведено диспут «Знання правил безпечної поведінки при виявленні маловідомих предметів» для учнів 8-9 класів. Учні 10-11 класів на уроках біології, Захист Вітчизни вирішували ситуаційні задачі.

19 жовтня для учнів 5-11 класів пройшов День цивільного захисту й показові тренування з ЦЗ та БЖД як заходи практичного відпрацювання дій щодо реагування у надзвичайній ситуації – пожежі.

Класні керівники 5-11 класів, впродовж жовтня 2017 року, провели бесіди на батьківських зборах за темою: «Пожежна небезпека вдома та методи профілактики пожеж».

Впродовж місячника безпеки життєдіяльності вчителем основ здоров’я Лещовою О.В. було створено мультимедійний посібник «Я – пожежник!».


Категорія: Події | Додав: gymnasiya10 (26.10.2017)
Переглядів: 138 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar