MENU
Головна » Статті » Новини » Події

Місячник безпеки життєдіяльності

 Місячник безпеки життєдіяльності
в Мелітопольській гімназії №10
(в період з 01 по 30 листопада 2017 року)

07 листопада 2017 року в Мелітопольській гімназії №10 була проведена нарада при директорі за темою «Забезпечення пожежної безпеки учнів в умовах гімназії» на якій слухали заступника директора з НВР Малінську Н.І. з питання пожежної безпеки та профілактики травматизму серед учнів й заступника директора з ВР Пижик Г.Г. щодо проведення виховної профілактичної роботи з формування здорового способу життя серед учнівського та батьківського колективів.

З 09 по 10 листопада поточного року класними керівниками були проведені години спілкування з учнями 5-7 класів за темою «Твоя безпека залежить від твоєї поведінки»; 8-11 класів – «Пожежа – реальна загроза. Надзвичайні ситуації, як їх уникнути!». На годинах спілкування були використані різноманітні методи виховної роботи щодо формування безпечної поведінки учнів при виникненні НС: класним керівником 7-Б класу  Рокочею Д.О. були використані загадки на тему «Електрика та електроприлади - безпечне використання»; класний керівник  8-А класу Маніта Т.В. запропонувала учням розгадування кросворду «Пожежна безпека»; класний керівник 10-А класу Нємченко О.В. провела з учнями тестування на тему «Пожежа в будинку»; класний керівник 11-А класу Акулова С.В. організувала з учнями вирішення ситуаційних задач з теми: «Дії людини  в екстремальній ситуації - пожежі».

З учнями 5-9 класів впродовж Місячника безпеки життєдіяльності на уроках основ здоров’я  вчителем Лещовою О.В. були проведені бесіди серед учнів на тему: «Пожежна безпека та причини виникнення пожеж». Також на уроках основ здоров’я учні 6-7 класів складали пам’ятки щодо правил безпечної поведінки під час проведення новорічних свят.

З 14 по 17 листопада 2017 року в гімназії проходили конкурс та виставка дитячих малюнків на тему «Безпека життя - понад усе!» серед учнів  5-6 класів. У конкурсі прийняло участь 35 учнів, переможцями конкурсу стали: 1 місце – учениця 6-Б класу Ширинська Поліна ; 2 місце – учениця 6-Б класу Мємєтова Афіна ; 3 місце – учень  5-Б класу Тищенко Дмитро.                                                          

22 листопада 2017 року були проведені виступи агітбригади для учнів 7-х класів за темою «Пожежна безпека», з метою розширення уявлення учнів про причини виникнення пожеж , можливі наслідки та шляхи запобігання, які виникли з провини дітей; навчання учнів, як треба поводитися на випадок пожежі.

Для учнів 6-х класів 24 листопада 2017 року була проведена дидактична  гра «Я – пожежник!» (вчитель –  Лещова О.В.).

Також для учнів 10-11 класів з 06.11 по 14.11.2017р. було запропоновано взяти участь у конкурсі літературних творів на  тему: «Що я знаю про рятувальників?», переможцем визнано Богданову Дар`ю, ученицю 11-А класу.

З 21 по 23 листопада 2012 року було проведено для учнів 8-9 класів вікторину «Вогонь - друг, вогонь - ворог!», переможцем вікторини стала команда 8-Б класу (кл. керівник Баличева І.В.) та було організовано й проведено диспут «Знання правил безпечної поведінки при виникненні надзвичайної ситуації». Учні 10-11 класів на уроках «Захист Вітчизни»  вирішували екстремальні ситуаційні задачі.

Класні керівники  5-11 класів, впродовж листопада 2017 року, провели бесіди на батьківських зборах  за темою «Попередження дитячого травматизму».

Впродовж Місячника безпеки життєдіяльності вчителем основ здоров’я Лещовою О.В. було створено мультимедійні посібники «Здоровий спосіб життя» та «Пожежа – лихо для всіх»; дидактична гра «Я - рятівник». В рамках загальношкільного творчого конкурсу «Сам собі рятівник», номінація «Вироби з прикладного матеріалу», було визнано переможцем Зинов’єва Антона, 8-А клас, з творчою роботою «Машина МНС».

Матеріали проведення місячника безпеки узагальнено та представлено у вигляді творчого звіту.

 

Адміністрація гімназії №10,

Пресцентр Ради гімназистів

Додатки:

Що я знаю про рятувальників?

Дидактична гра "Я - рятівник".

Категорія: Події | Додав: gymnasiya10 (27.11.2017)
Переглядів: 132 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar