MENU
Головна » Статті » Новини » Події

Майстер-клас «Арт-світ»

Майстер-клас «Арт-світ»

04 червня 2018 року на базі Мелітопольської гімназії № 10 ММР ЗО пройшов майстер-клас «Арт-світ» для дітей із мовного табору «The Galaxy», під керівництвом Акімової О.О., вчителя образотворчого мистецтва. Діти дослідили композиційний склад вінка: квіти та інші матеріали. Ось, що з’ясували  у ході дослідження:

      «Усього у вінку могло бути до 12 різних квіток, кожна з яких мала свій символ. Мак вважається не тільки квіткою мрій, але й символом родючості, краси та молодості; ромашка - символом кохання, ніжності та вірності; соняшник - відданості й вірності; волошки у віночку - символ людяності; ружа, мальва і півонія - символи віри, надії, любові; м’ята - оберег дитини та її здоров’я; материнка - символ материнської любові; лілея - дівочі чари, чистота;  див’ясил - корінь дев’яти сил, який зміцнює та повертає здоров’я; безсмертник - символ здоров’я, загоює виразки, і рани; цвіт вишні та яблуні - материнська відданість та любов; калина - краса та дівоча врода; хміль - гнучкість і розум; польовий дзвіночок - вдячність.
        Щоб посилити захисну силу вінка поміж квітів вплітали зілля та листя: полин - «траву над травами», буркун зілля - символ вірності, що може з’єднувати розлучене подружжя; листя дуба - символ сили. Але чи не найсильнішим оберегам вважають барвінок - символ життя та безсмертя душі людської, оберіг від злих, зілля кохання та дівочої краси, чистого шлюбу. Казали, що варто лише дівчині та юнакові з’їсти листочок барвінку, як між ними спалахне кохання. Кожна пелюстка має певне значення: перша - краса, друга - ніжність, третя - незабутність, четверта - злагода, п’ята-вірність».

  Потім діти визначилися з квіткою, яка буде входити до складу українського віночка. Кожна дитина намалювала квітку та розмістила її на загальному віночку. Учасники майстер-класу отримали задоволення від творчого процесу.

Ви можете помилуватися колажем з нашим українським віночком!!!  

Пресцентр Ради гімназистівКатегорія: Події | Додав: gymnasiya10 (04.06.2018)
Переглядів: 59 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar