MENU
Головна » Статті » Новини » Події

Фельдшер ліцею №10 інформує…

Фельдшер ліцею №10 інформує…

З 24 по 30 квітня 2019 року одночасно із проведенням Всесвітнього та Європейського тижня відбувся Український тиждень імунізації.

Тиждень імунізації допомагає батькам зробити вибір на користь проведення вакцинації і у доступній формі отримати інформацію про інфекційні захворювання, які здатні негативно позначитися на здоров’ї дитини. Головний посил такий: імунізація - це можливість викорінити тяжкі інфекційні хвороби, позбутися їх назавжди. Організаційні заходи в тиждень імунізації націлені на повернення довіри населення до профілактичних щеплень, доведення до відома батьків, що відмовляються від вакцинації дітей достовірної інформації стосовно ефективності та безпечності сучасних вакцин.

Питання вакцинації набуває актуальності у зв’язку із значним зниженням охоплення населення України профілактичними щепленнями в останні роки та відповідно втратою рівнів колективного імунітету.

Імунізація є перевіреним інструментом боротьби з хворобами і навіть їх ліквідації.

Вакцинація забезпечує кращий імунітет, ніж природні інфекції

Якщо припинити вакцинування — хвороби повернуться Навіть у суспільствах із високим рівнем гігієни, санітарних норм та доступом до чистої води, інфекції досі розповсюджуються. Коли люди масово не роблять щеплення, недуги, що стали рідкісними, на зразок дифтерії, поліомієліту, кору можуть відновитися.

Успіх вакцинації - це формування імунітету до інфекції, від якої вакцинуємось.


Категорія: Події | Додав: gymnasiya10 (03.05.2019)
Переглядів: 111 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar