MENU
Головна » Статті » Новини » Події

День відкритих дверей

День відкритих дверей

19 квітня  ліцей №10 зустрічав гостей - майбутніх 5-класників, які завітали до закладу на  День відкритих дверей. З нетерпінням чекали педагоги своїх майбутніх вихованців. Дружніми парами заходили малюки, з цікавістю озирались довкола, горіли вогниками їх допитливі оченята.

Побували учні на відкритих уроках з української, англійської, російської мови, математики та інформатики. Вчителі української мови Калашникова Г.В. та Дяченко С.А. запросили учнів до цікавої мовної подорожі. Юні мовознавці і загадки відгадували, і на питання вікторини відповідали, і тексти читали, і навчились складати сенкан.  Англійська мова у ліцеї – це профільний предмет, викладається на сучасному інтерактивному рівні. Вчителі англійської мови Акулова С.В. та Кірсанова М.І., справжні майстрині, проводили уроки з мультимедійною дошкою, виконували інтерактивні вправи, які для дітей були дуже цікавими.   А уроки математики вчителів Рак Л.О. та Слюсар Т.М. стали справжніми математичними боями. Діти рахували, розв’язували задачі, знаходили виходи з математичних лабіринтів.  На урок російської мови запросила вчитель Карпова Н.В., яка провела з учнями «Нескучный урок». Діти залюбки складали прислів’я, грали в слова, пояснювали значення фразеологізмів та завершили урок цікавим творчим завданням.  Не розгубилися маленькі розумники!

Діти гаджетів дуже полюбляють уроки інформатики. Разом з учителем інформатики Манітою Т.В. та її креативним помічником, переможцем обласної олімпіади з ІТ Коломойцем Кирилом, учнем 10 –А класу, п’ятикласники поринули у світ інформаційних технологій. Було дуже круто та захоплююче!

На заходи в рамках Дня відкритих дверей привели своїх вихованців їх перші вчителі Бібік Н.А., Варецька Г.М., Іщенко О.В., а також батьки та навіть бабусі. Усі гості ліцею, які відвідали свято, отримали неабияке задоволення та величезний заряд позитиву.

Гарне вийшло свято знань! Це одна із добрих  давніх традицій нашого закладу.  Директор ліцею №10 Вольнюк Ірина Анатоліївна радо вітала майбутніх п’ятикласників, їх батьків та запевнила, що двері ліцею завжди відкриті для тих, хто вирушає у світ знань, науки і добра.

 

Шановні батьки!

Мрієте про те, щоб ваша дитина була творцем нового українського суспільства? Тоді приходьте навчатися в  ліцей №10!  Ми навчаємо не лише предметам, а й умінням працювати в команді, бути лідером, відкривати в собі особистість. Ваша дитина зростатиме в теплій родинній атмосфері,  де учитель – друг і порадник, наставник і помічник. Працюємо під гаслом: «Навчаємо по-новому! Навчаємо сучасно! Навчаємо для життя!» До зустрічі у новому навчальному році!

 
 
 
 
 

Категорія: Події | Додав: gymnasiya10 (23.04.2019)
Переглядів: 105 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar