MENU
Головна » Статті » Новини » Події

День самоврядування

День самоврядування в Мелітопольській гімназії №10

 (Учні стали вчителями)

29 та 30 вересня в Мелітопольській гімназії №10 відбувся традиційний День самоврядування. На вахту у дошки стали учні 11-А та 11-Б класів.
В п
ятницю і суботу випускники проводили уроки для учнів молодших класів. Так наша школа традиційно святкує День вчителя. Цей день для нас, випускників, є особливим. Можливості побути вчителем ми чекали багато років. До цього дня ми готувалися заздалегідь: розподіляли класи, ролі, готували незвичайні завдання, щоб учням було цікаво на наших уроках.

Більшості дуже сподобався День самоврядування. Уроки були не тільки пізнавальними, але й дуже цікавими. Учні молодших класів зазначили, що у кожного 11-класника була оригінальність та свій підхід до дітей. А ми – «учні-вчителі» за ці два дня подивилися на світ очами наших вчителів. І це було набагато важче, ніж здавалося раніше. Але це буд незабутній досвід! Після Дня самоврядування деякі з точністю могли сказати, що хочуть стати педагогом, а багато хто впевнився, що ця професія не для них. Але в першу чергу, День самоврядування створив більше розуміння між вчителями та учнями.

В цей день ми впевнились, наскільки складна професія педагога. Як нелегко доносити дітям інформацію та одночасно тримати порядок в класі, ставити оцінки. У вчителя нелегка праця. Саме тому наші викладачі заслуговують подяки та святкового настрою не тільки в День вчителя, а й щодня.

Пресцентр Ради гімназистів,

Автори: Гавріна Ольга та Адоньєва Марія,

учениці 11А класу
Категорія: Події | Додав: gymnasiya10 (10.10.2017)
Переглядів: 116 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar