MENU
Головна » Статті » Новини » Події

ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ В ЛІЦЕЇ №10 ММР ЗО (ФОТО + ВІДЕО)

ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ В ЛІЦЕЇ №10 ММР ЗО

07 - 08.09.2018 р. в Ліцеї №10 ММР ЗО відбулися спортивно-виховні заходи до Дня фізичної культури і спорту серед ліцеїстів 5-11 класів: конкурс малюнків та стіннівок «Абетка здоров’я», Олімпійський урок «В здоровому тілі – здоровий дух», флешмоб «Спорт і здоров’я», спортивний квест, міні-олімпіада.

07.09.2018 р. для ліцеїстів 5-7 класів був проведений спортивний квест «Здоров’я і спорт» та олімпійський урок «В здоровому тілі – здоровий дух».

 08.09.2018 р. для ліцеїстів 8-11 класів був проведений День здоров’я у формі міні-олімпіади. 

Ліцеїсти показали спортивний азарт, бажання перемогти та гарний настрій!

Ми маємо наступні перемоги, якими пишаємося:

5-7 КЛАСИ

  1. 5 клас - змагання у стрибках через скакалку:

дівчата - І місце – Рижикова Варвара, 5Б клас;

                                Рудницька Анна, 5Б клас;

               ІІ місце – Власенко Амалія, 5Б клас;

                                 Синявська Софія, 5А клас;

хлопці -  І місце – Шевчук Ростислав, 5А клас;

               ІІ місце – Трефілов Василь, 5А клас;

              ІІІ місце – Манько В’ячеслав, 5Б клас.

  1. 6 клас – змагання у стрибках через скакалку:

дівчата – І місце – Буніна Анастасія, 6Б клас; Лосенко Аліна, 6А клас;

               ІІ місце – Скиба Катерина, 6Б клас; Погибель Тетяна, 6А клас;

               ІІІ місце – Федоренко Марія, 6Б клас; Клименко Тетяна, 6А клас;

  • Змагання зі стрибків у довжину з місця:

Дівчата – І місце – Лосенко Аліна, 6А клас; Примачук Моніка, 6Б клас;

                ІІ місце – Альошина Юлія, 6А клас; Попова Поліна, 6Б клас;

                ІІІ місце – Сверчкова Віра, 6А клас; Науменко Олександра, 6Б клас.

Хлопці – І місце – Хлистун Олександр, 6А клас; Звонніков Іван, 6Б клас;

               ІІ місце – Мараховський Андрій, 6А клас; Сиркін Валерій, 6Б клас;

              ІІІ місце – Кліщевський Ярослав, 6А клас; Тищенко Дмитро, 6Б клас.

  • Змагання з настільного тенісу:

Дівчата - І місце – Бойко Діана, 6Б клас; ІІ місце – Довга Софія, 6Б клас; ІІІ місце – Гурова Марія, 6Б клас;

Хлопці – І місце – Перепелиця Євген, 6А клас; ІІ місце – Масаренко Денис, 6А клас; ІІІ місце – Горбуль Микита, 6А клас. 

  1. 7 класи – змагання у стрибках через скакалку:

І місце – Зубова Алевтина, 7А клас; ІІ місце – Красновид Максим, 7Б клас; ІІІ місце – Ісаков Лев, 7Б клас;

  • Змагання зі стрибків у довжину з місця:

І місце – Ісаков Лев, 7Б клас; ІІ місце – Красновид Максим, 7Б клас; ІІІ місце – Мємєтова Афіна, 7Б клас;

  • Змагання з настільного тенісу:

І місце – 7Б клас; ІІ місце – 7А клас.    

8-11 КЛАСИ

  1. Футбол –  І місце – 9Б клас;

                 ІІ місце – 10А клас;

                 ІІІ місце – 8А та 11А класи.

  1. Малюкбол – І місце – 11Б клас;

                      ІІ місце – 9А клас.

  1. Конкурс стіннівок «Абетка здоров’я»  - І місце – 9А клас;

                                                                    ІІ місце – 8Б клас;

                                                                   ІІІ місце – 10Аклас.

  1. Змагання у стрибках через скакалку:

дівчата -  І місце – Орлова Катерина, 11Б клас;

               ІІ місце – Пілявська Тетяна, 10А клас;

               ІІІ місце – Балаєва Яна, 11А клас;

юнаки – І місце – Карпуша Ярослав, 9А клас;

               ІІ місце – Ситнік Микола, 9Б клас;

               ІІІ місце – Соколов Богдан, 9Аклас.

 

 

  1. Змагання з шашок – І місце – Перцева Єлизавета, 8Б клас;

                                  ІІ місце – Желєв Владислав, 9Б клас;

                                  ІІІ місце – Коваль Андрій, 10А клас.

  1. Змагання з настільного тенісу – І місце – 11А клас;

                                                       ІІ місце – 11Б клас;

                                                       ІІІ місце – 9Б клас.

  1. Змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки:

Старша група – І місце – 11Б клас; ІІ місце – 11А клас; ІІІ місце – 10Б клас;

Середня група – І місце – 9А клас; ІІ місце – 9Б клас; ІІІ місце – 8А клас;

Дівчата – І місце – Прокуда Маргарита, 9А клас;

                ІІ місце – Карп Катерина, 9Б клас;

 

 

Юнаки – І місце – Балаєв Руслан, 11А клас;

               ІІ місце – Бабець Михайло, 10Б клас.

МОЛОДЦІ! ТАК ТРИМАТИ !!!


Категорія: Події | Додав: Vip_ivan (10.09.2018)
Переглядів: 76 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar