MENU
Головна » Статті » Новини » Події

День цивільного захисту в Мелітопольській гімназії №10

День цивільного захисту в Мелітопольській гімназії №10

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 27 квітня 2018 року в Мелітопольській гімназії №10 пройшов День цивільного захисту.

Учні та педагогічний колектив удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.

Вранці школярі зібрались на подвір’ї гімназії на урочисту лінійку, де було оголошено план проведення Дня цивільного захисту.  На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях». Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; виставки плакатів, стіннівок, малюнків; практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри. Медичний працівник Вілямовська О.М. продемонструвала надання першої медичної допомоги для дітей, а члени гуртка «Юні пожежники» (керівник Лещова О.В.) підготували змістовний виступ для учнів 5-8 класів. На лінійці директор гімназії, вчитель історії Вольнюк І.А., повідомила учням інформацію щодо трагічної дати – 32 річчя з моменту трагічної аварії на Чорнобильській АЕС. Ніколенко К.О., учитель Захисту Вітчизни, разом із своїми вихованцями, учнями 10-А класу, продемонстрували практичні правила поводження під час надзвичайних ситуацій (гасіння пожежі, надання першої допомоги, дії під час виникнення небезпечних ситуацій).

Завершальним етапом була евакуація, де учні, вчителі та співробітники гімназії продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» у Мелітопольській гімназії №10 проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.
Категорія: Події | Додав: gymnasiya10 (30.04.2018)
Переглядів: 58 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar