MENU
Головна » Статті » Новини » Наші перемоги

Вітаємо команду «ДАТАС» з перемогою!

Вітаємо команду «ДАТАС» з перемогою!

Команда учнів 7-Б класу поповнила сторінку успіхів ліцею №10 новою перемогою. У міській командній грі-квесті «Шлях на олімп» юні знавці історії посіли І місце серед 19 освітніх закладів міста. Сходження на Олімп було нелегким. Команда підібралась бойова, згуртована, змотивована перемагати. Щоб дістатись вершин Олімпу, треба  було стартувати від його підніжжя. Ретельно готувались наші конкурсанти до участі у грі.

Збирались командою, розробляли стратегії, вивчали матеріал, знаходили креативні рішення проблем.

Назву команди придумали «ДАТАС», отож знайомтесь ближче – Даша Кузьменко, Аліна Строкань, Тимофій Скворцов, Алевтина Зубова, Софія Маньковська. Капітаном дівчатка вибрали Тимофія Скворцова. На старті гри учнів чекали 6 конкурсів, які презентували основні складові історичної компетентності.

У конкурсі «Хронологічному» учні визначали історичну особу шляхом розташування у хронологічній послідовності запропоновані історичні події. З 1 завданням справились на відмінно.

Наступним був конкурс «Сходинками історії», де потрібно було заповнити кросворд, який складався із 23 питань. Отримали найвищий бал!

Далі грали в «Історичний телефон». Необхідно було розшифрувати 4 історичні терміни за принципом набору SMS – повідомлення. Завдання виконано, хоча було дуже важко!

Нелегким виявився наступний конкурс «Видатні особи», де треба було скласти портрет – пазл, визначити історичну особу та обрати із запропонованого переліку особливості її діяльності.

Справжніми літописцями стали учні у наступному завданні квесту «Літописному». Команда діяла злагоджено та зосереджено, вставляючи слова у текст, який характеризував епоху.

У останньому конкурсі «Коло знавців» команда «ДАТАС продемонструвала гарні навички критичного мислення, давала вдалі відповіді опонентам, вміло оцінювала власні відповіді, учні брали активну участь у дискусії, аргументували власну позицію. У цьому конкурсі юні знавці виявилися найерудованішими  серед команд міста. Загальна кількість балів, які набрала команда -16, і це І призове місце.

В особистій першості у ході гри – квесту було відзначено команду в номінації «Найкращі реставратори текстів».

Координатором гри була улюблена вчителька історії Вольнюк Ірина Анатоліївна, яка знайшла та розкрила нових зірочок, талановитих та наполегливих, здатних боротися та перемагати.

Учні, запалившись вогником знань, пронесли його до самої вершини Олімпу, де й запалав яскравий вогонь перемоги.

Бажаємо юним історикам нових перемог та підкорення нових Олімпійських висот.


Категорія: Наші перемоги | Додав: gymnasiya10 (20.03.2019)
Переглядів: 103 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar