MENU
Головна » Статті » Новини » Наші перемоги

Перші переможці олімпіад міського рівня 2018 р.

Стартував ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Вітаємо переможців!

Переможці міської олімпіади з математики:

Шумейко Максим, уч.9-Акл.- ІІІ м.

Шерстюк Ігор, уч.11-Б кл.- ІІІ м.

Учитель: Рак Л.О.

Переможці міської олімпіади з української мови:

Савченко Софія, уч.8-А кл.- ІІІ м.    Учитель: Вороніна І.І.

 

Переможці міської олімпіади з економіки:

Кузьменко Анастасія,уч.11-Бкл.- ІІІ м.

Учитель: Міщук О.В.

Переможці очного етапу

ІІ обласної Інтернет - олімпіади

з математики:

Титаренко Катерина,уч.7-Бкл.- ІІ м.

Учитель: Слюсар Т.М.

Переможці міської олімпіади з біології:

Перцева Єлизавета,уч.8-Бкл.- ІІ м.

Цацуріна Анастасія, уч.8-Б кл.- ІІІ м.

Учитель: Глушева І.П.

Переможці міської олімпіади

з  російської мови та літератури:

Романенко Ілля, уч.11-Бкл.- ІІІ м.

Учитель: Карпова Н.В.

Переможці міської олімпіади

з історії:

Цацуріна Анастасія,уч.8-Бкл.- ІІІ м.

Учитель: Міщук О.В.

Переможці міської олімпіади

з хімії:

Соляр Євгенія,уч.9-Бкл.- ІІІ м.

Учитель: Ломовцева О.В.

Переможці міської олімпіади

з  фізики:

Титаренко Катерина, уч. 7-Бкл. - ІІІ м.

Азімов Максим, уч. 8-Б кл. - ІІІ м.

Шевкопляс Максим, уч. 7-А кл. - ІІІ м.

Учитель: Маденов А.П.

Переможці міської олімпіади

з  фізичної культури:

Долженкова Аліса, уч. 10-А кл. - ІІІ м.

Учитель: Головатенко Л.Г.

Переможці міської олімпіади

з  англійської мови:

Сиркіна Анастасія, уч. 9-А кл. - ІІІ м.

Притула Валентин, уч. 11-А кл. – ІІІ м.

Вчителі: Кірсанова М.І.

Акулова С.В.

Переможці міської олімпіади

з  географії:

Цацуріна  Анастасія, уч. 8-Б кл. - ІІ м.

Учитель: Федан Н.П.

Переможці міської олімпіади

з  німецької мови:

Резнік Катерина, уч. 8-А кл. - ІІІ м.

Карп Катерина, уч. 9-Б кл. – ІІІ м.

Учитель: Істоміна О.М.

Переможці міської олімпіади

з  астрономії:

Соколов Богдан, уч. 9-А кл. - ІІІ м.

Кузьменко Анастасія, уч. 11-Б кл. – ІІІ м.

Учитель: Маденов А.П.

Переможці міської олімпіади

з  ІТ:

Коломоєць Кирило, уч. 10-А кл. - ІІ м.

Вихляєв Артем, уч. 10 - А кл. – ІІІ м.

Учитель: Маніта Т.В.

Переможці міської олімпіади

з  екології:

Мельникова Анжеліка, уч. 11-А кл. -ІІІ м.

Учитель: Ломовцева О.В.

Переможці міської олімпіади

з  предмету «Юні знавці Біблії»:

Кім Інбі, уч. 9-А кл. - ІІІ м.

Учитель: Духанова І.С.

Переможці міської олімпіади

з  педагогіки та психології:

Орлова Катерина, уч. 11-Б кл. - І м.

Кузьменко Анастасія, уч. 11-Б кл. – ІІ м.

Діденко Марія, уч. 11-А кл. – ІІІ м.

Практичний психолог: Пижик Г.Г.

Молодці!

Категорія: Наші перемоги | Додав: Vip_ivan (13.11.2018)
Переглядів: 44 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar