Головна » Статті » Новини » Конкурси, змагання

Участь у міських змаганнях зі спортивного орієнтування на приз М. О. Алексеєва

Участь у міських змаганнях зі спортивного орієнтування

на приз М. О. Алексеєва

19 квітня 2019 року на території міського лісопарку туристсько-краєзнавчим відділом Центру позашкільної освіти були проведені міські змагання зі спортивного орієнтування на приз М. О. Алексеєва. У змаганнях взяла участь і наша команда, під керівництвом Федан Н.П., учителя географії, керівника гуртка «Азимут».

Підсумки серед команд проводились за двома кращими результатами хлопців та одним результатом дівчат.Юні туристи повинні були пройти дистанції: «Орієнтування у заданому напрямку», «Орієнтування за вибором» та «Спортивний лабіринт».

В особистому заліку у старшій віковій групі переможцем став:

- серед хлопців (М-17): Шерстюк Ігор, учень ліцею № 10 (ІІ місце);

Переможцями у середній віковій групі стали команди:

ІІІ місце – Ліцей № 10.

Серед команд молодшої вікової групи переможцями визнано:

ІІ місце – ліцей № 10.

За загальною сумою місць трьох вікових категорій переможцями міських змагань зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді на приз Алексеєва М.О. стали команди:

І місце – ліцей № 10 !!!

Представники команд, що посіли призові місця в особистому заліку, отримали грамоти управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області та медалі.

Перехідний кубок міських змагань зі спортивного орієнтування на приз Алексеєва М.О. отримала команда ліцею № 10.