MENU
Головна » Статті » Новини » Конкурси, змагання

День фізичної культури і спорту

ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ
В МЕЛІТОПОЛЬСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ №10

Фізкультпривіт!
9 вересня 2017 року в гімназії відбулися традиційні спортивні змагання, присвячені Всеукраїнському Дню фізичної культури і спорту.

Переможці спортивних змагань за видами:

1. Футбол – І місце – 11А клас;

2. Малюкбол – І місце – 11А клас та 9А клас;

3. Шашки – І місце – Коваль Дмитро– 11А клас,
                     ІІ місце – Желєв Владислав – 8Б клас,
                    ІІІ місце – Галін Максим – 9Б клас;

4. Стрибки зі скакалкою – І місце –   Яковенко Денис – 9Б клас,
                                                             Мельнікова Анжеліка – 10А клас;
                                                              
                                              ІІ місце – Танасов Антон – 9А клас,
                                                             Музиря Віктор – 11А клас;
                                                               
                                              ІІІ місце – Д`яков Денис – 8А,
                                                              Маринич Кристина – 11А клас.

5. Настільний теніс – І місце – Тупікін Олексій – 10А клас;
                                Командні місця:
                                                       І місце – 10А клас,
                                                       ІІ місце – 10Б клас;                 
                                                       ІІІ місце – 8Б клас.

6. «Влучний стрілець» - І місце – 11Б клас;
                                          І місце –  Кучеренко Дар’я  – 9А клас,
                                                         Грінченко Вадим – 11А клас;
                                          ІІ місце – Прокуда Маргарита – 8А клас,
                                                         Чорненький Даніїл – 8А клас;
                                          ІІІ місце – Тесленко Ольга – 9А клас,
                                                              Бунчужний Іван – 10Б клас.

7. Стіннівки «Абетка здоров’я» - І місце – 8А клас,
                                                ІІ місце – 10Б клас,
                                                ІІІ місце – 9А клас.

8. Перетягування канату – І місце – 11Б та 8А класи!

Молодці! Так тримати!!!

 

Категорія: Конкурси, змагання | Додав: gymnasiya10 (11.09.2017)
Переглядів: 143 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar