MENU

Майстер-клас «Школа тьюторської майстерності»

23.03.2017 року в Мелітопольській гімназії № 10 методичний аншлаг. Після міського семінару математиків до школи завітали директори, заступники директорів, педагоги навчальних закладів міста на майстер – клас «Сучасний учитель в умовах переходу від класно – урочної системи до системи відкритої світи» , який проводив кандидат технічних наук, президент Тьюторської асоціації України, міжнародний експерт, керівник Всеукраїнського експерименту по тьюторству Сергій Ветров.


Мета майстер - класу показати практичні прийоми підвищення мотивації учнів і ефективності діяльності учителів за рахунок використання традиційних педагогічних моделей в контексті сучасної антропологічної парадигми.

Захід пройшов цікаво, інноваційно, спілкування викликало багато позитивних емоцій, запитань і відповідей, а саме, як же реалізувати принцип індивідуалізації в освіті. В цьому допоможе сучасному педагогові технологія тьюторства. Гімназія 10 бере участь у Всеукраїнському науково – педагогічному проекті «Школа тьюторської майстерності», програма реалізації концепції якого розрахована на 2016-2021 роки.

Директор гімназії Вольнюк І.А. брала участь у І Всеукраїнській науково – практичній конференції «Тьюторство як засіб реалізації принципу індивідуалізації в освіті», яка проходила 8 лютого 2017 р. у м.Києві. Набутий досвід втілюється у роботу педагогічного колективу.

Участь у проекті