MENU

Кадровий склад

ПІБ

Категорія, пед. звання

Посада

Спец. за одерж.
освітою

1

Вольнюк Ірина Анатоліївна

Вища категорія, Старший учитель

Директор, учитель історії

Викладач історії і суспільствознавства

2

Карпова Наталія Василівна

Вища категорія, Старший учитель

Заступник директора з НВР,
учитель російської мови, зарубіжної літератури

Викладач російської мови і літератури

3

Малінська Наталія Ільдарівна

Вища категорія, Старший учитель

Заступник директора з НМР,
учитель англійської мови

Викладач англійської мови

4

Пижик Галина Григорівна

Вища категорія

Заступник директора з ВР,
практичний психолог

Викладач психолоії

5

Акімова Олена Олегівна

Спеціаліст

Соціальний педагог, учитель образотворчого мистецтва, предмету Захист Вітчизни

Вчитель біології, валеології, основ екології

6

Акулова Світлана Володимирівна

Вища категорія, Учитель-методист

Учитель англійської мови

Учитель англійської мови і географії

7

Арсененко Світлана Віталіївна

Вища категорія, Учитель-методист

Учитель російської мови і зарубіжної літератури

Викладач російської мови і літератури

8

Баличева Ірина Володимирівна

Спеціаліст ІІ категорії

Учитель історії, укономіки, правознавства

Учитель географії та історії

9

Бардадим Юлія Романівна

Спеціаліст

Учитель української мови

Філолог, учитель української мови та літератури

10

Бернацька Наталія Юріївна

Вища категорія

Учитель математики

Учитель математики

11

Вороніна Ірина Іванівна

Вища категорія, Учитель-методист

Учитель української мови та літератури

Учитель української мови та літератури

12

Гапоненко Ірина Ігорівна

Спеціаліст

Учитель англійської мови

Філолог, викладач англійської мови, російської мови та літератури

13

Глушева Ірина Петрівна

Вища категорія, Старший учитель

Учитель біології, учитель обслуговуючої праці

Учитель біології і хімії

14

Головатенко Лариса Геннадіївна

Вища категорія

Учитель фізичної культури

Учитель фізичної культури

15

Дудко Іван Олександрович

Спеціаліст

Учитель інформатики

Вчитель математики, інформатики

16

Духанова Ірина Станіславівна

Вища категорія, Старший учитель

Учитель російської мови і зарубіжної літератури

Учитель російської мови і літератури

17

Дяченко Світлана Анатоліївна

Спеціаліст І категорії

Учитель української мови та художньої культури

Учитель української мови та літератури, художньої культури та зарубіжної літератури

18

Істоміна Оксана Миколаївна

Спеціаліст І категорії, Старший учитель

Учитель німецької мови

Учитель німецької мови, зарубіжної літератури, української мови і літератури

19

Калашникова Ганна Василівна

Спеціаліст І категорії

Учитель української мови і літератури

Викладач української мови і літератури

20

Кірсанова Марина Іванівна

Вища категорія, Старший учитель

Учитель англійської мови

Учитель англійської мови і біології

21

Крепишев Віктор Євгенович

Спеціаліст ІІ категорії

Учитель технічної праці

Учитель геграфії

22

Лещова Олена Володимирівна

Спеціаліст І категорії

Педагог-організатор, учитель основ здоров'я

Вчитель хімії, основ здоров'я, ОБЖ

23

Ломовцева Ольга Василівна

Вища категорія, Старший учитель

Учитель хімії і біології

Учитель хімії і біології

24

Маденов Анатолій Петрович

Вища категорія, Учитель-методист

Учитель фізики, астрономії

Учитель фізики

25

Маніта Тетяна Валентинівна

Вища категорія, Старший учитель

Учитель інформатики

Вчитель хімії та інформатики

26

Нємченко Олена Володимирівна

Вища категорія

Учитель історії

Учитель географії, історії

27

Ніколенко Костянтин Олександрович

Спеціаліст ІІ категорії

Учитель предмету "Захист Вітчизни"

Вчитель географії та англійської мови

28

Рак Людмила Олександрівна

Спеціаліст

Учитель математики

Магістр математики

29

Рокоча Дар`я Олегівна

Спеціаліст

Учитель англійської та німецької мови

Викладач англійської мови

30

Слюсар Тетяна Михайлівна

Вища категорія, Старший учитель

Учитель математики

Учитель математики, фізики

31

Слюсарев Сергій Вячеславович

Спеціаліст

Учитель музики

Вчитель музичного мистецтва

32

Федан Наталія Петрівна

Вища категорія

Учитель географії

Учитель географії

33

Штода Юрій Володимирович

Спеціаліст

Учитель фізичної культури

Викладач фізичної культуриї

34

Совгіра Юлія Євгенівна

 

Лаборант

 

35

Федоренко Раїса Михайлівна

 

Бібліотекар