MENU

ПІБ

Кваліфі-кація

Звання

Посада

Спец. за одерж.
освітою

1

Вольнюк Ірина Анатоліївна

Вища категорія

Старший учитель

Директор, учитель історії

Викладач історії і суспільствознавства

2

Карпова Наталія Василівна

Вища категорія

Старший учитель

Заступник директора з НВР,
учитель російської мови, зарубіжної літератури

Викладач російської мови і літератури

3

Малінська Наталія Ільдарівна

Вища категорія

Старший учитель

Заступник директора з НМР,
учитель англійської мови

Викладач англійської мови

4

Пижик Галина Григорівна

Вища категорія

---

Заступник директора з ВР,
практичний психолог

Викладач психолоії

5

Акімова Олена Олегівна

Спеціаліст

---

Соціальний педагог, учитель образотворчого мистецтва, предмету Захист Вітчизни

Вчитель біології, валеології, основ екології

6

Акулова Світлана Володимирівна

Вища категорія

Учитель-методист

Учитель англійської мови

Учитель англійської мови і географії

7

Арсененко Світлана Віталіївна

Вища категорія

Старший учитель

Учитель російської мови і зарубіжної літератури

Викладач російської мови і літератури

8

Баличева Ірина Володимирівна

Спеціаліст ІІ категорії

---

Учитель історії, укономіки, правознавства

Учитель географії та історії

9

Бардадим Юлія Романівна

Спеціаліст

---

Учитель української мови

Філолог, учитель української мови та літератури

10

Бернацька Наталія Юріївна

Вища категорія

---

Учитель математики

Учитель математики

11

Вороніна Ірина Іванівна

Вища категорія

Учитель-методист

Учитель української мови та літератури

Учитель української мови та літератури

 

12

Гапоненко Ірина Ігорівна

Спеціаліст

---

Учитель англійської мови

Філолог, викладач англійської мови, російської мови та літератури

13

Глушева Ірина Петрівна

Вища категорія

Старший учитель

Учитель біології, учитель обслуговуючої праці

Учитель біології і хімії

14

Головатенко Лариса Геннадіївна

Вища категорія

---

Учитель фізичної культури

Учитель фізичної культури

15

Дудко Іван Олександрович

Спеціаліст

---

Учитель інформатики

Вчитель математики, інформатики

16

Духанова Ірина Станіславівна

Вища категорія

Старший учитель

Учитель російської мови і зарубіжної літератури

Учитель російської мови і літератури

17

Дяченко Світлана Анатоліївна

Спеціаліст І категорії

---

Учитель української мови та художньої культури

Учитель української мови та літератури, художньої культури та зарубіжної літератури

18

Істоміна Оксана Миколаївна

Спеціаліст І категорії

---

Учитель німецької мови

Учитель німецької мови, зарубіжної літератури, української мови і літератури

19

Калашникова Ганна Василівна

Спеціаліст І категорії

---

Учитель української мови і літератури

Викладач української мови і літератури

20

Кірсанова Марина Іванівна

Вища категорія

Старший учитель

Учитель англійської мови

Учитель англійської мови і біології

21

Крепишев Віктор Євгенович

Спеціаліст ІІ категорії

---

Учитель технічної праці

Учитель геграфії